KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16003211
nr 1600 3211
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussen. Signerad, numrerad 16/150, daterad -62, motivets mått 30x55 cm, yttermått inklusive ram: 47x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:05:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén